Kolorbud - malarnia proszkowa w Kielcach - opinie

Zajmuję się pokrywaniem dachów i od kilku już lat pracuję z Kolorbud. Opinie znajomych po fachu poleciły mi skorzystanie z oferty firmy i nie mogę jej nic zarzucić. Regularnie zamawiam obróbki blacharskie, które zawsze dostaje na czas. Wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu dobrze mi się pracuje, a przy tym moi klienci nie mają żadnych zastrzeżeń, dlatego serdecznie polecam!
Andrzej
Ogrodzenie mojego domu było przez wiele lat zardzewiałe, a nie chciałem go wymieniać, zresztą byłaby to zbyt duża inwestycja. Z tego powodu skorzystałem z pomocy Kolorbud. W mojej opinii piaskowanie sprawdziło się doskonale w swojej roli. W wolnym czasie pomalowałem ogrodzenie i mam spokój już od około roku. Serdecznie polecam, bo panowie szybko uwinęli sie ze swoim zadaniem :)
Dominik
Razem z mężem zajmujemy się sprzedażą i montażem okien. Nie mamy własnych urządzeń do gięcia blach, dlatego w parapety zewnętrzne zaopatrujemy się w Kolorbud. W mojej opinii to doskonała współpraca, ponieważ pracownicy firmy są zawsze mili, a mimo długiej współpracy, transport jeszcze nigdy sie nie spóźnił. Do tego nie możemy narzekać na ceny, ponieważ są wyjątkowo atrakcyjne.
Karolina
Prowadzę niewielką firmę, która zajmuje się sprzedażą breloków do kluczy. Nie mam własnych maszyn do cięcia blachy, a większość produktów z mojej oferty jest z aluminium. Docinaniem poszczególnych kształtów zajmuje się Kolorbud. Doceniam przede wszystkim wysoką jakość laserowego cięcia, ponieważ firma, z którą pracowałem wcześniej korzystała z gorszych narzędzi, przez co krawędzie breloków były ostre i można się było skaleczyć.
Albert
Współpracuję z Kolorbud już od dłuższego czasu i nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Najczęściej zlecam cięcie i gięcie blach. Doceniam fakt, że marka wykonuje zamawiane elementy z własnego materiału, dzięki czemu nie muszę się martwić dodatkowymi formalnościami na rzecz innego przedsiębiorstwa. Serdecznie polecam, ponieważ fachowcy są terminowi i pracują bardzo profesjonalnie.
Kacper
Mam gospodarstwo rolne i moje maszyny od dłuższego czasu były mocno zabrudzone. Do tego stopnia, że sam nie byłem w stanie ich wyczyścić. Z tego powodu zleciłem piaskowanie urządzeń firmie Kolorbud - opinie znajomych mnie zachęciły. Jestem w pełni zadowolony, ponieważ usługa została zrealizowana szybko i w pełni spełniła swoje zadanie. Serdecznie polecam :)
Patryk
Wykonuję różnego rodzaju konstrukcje stalowe, najczęściej ogrodzenia, ale nie mam własnej aparatury do malowania proszkowego, dlatego zazwyczaj zlecam to zadanie specjalistom z Kolorbud :) Fachowcy pracują bardzo szybko, więc jeszcze nigdy nie spóźniłem się z wykonaniem swoich zadań u klienta. Do tego malowanie jest bardzo dokładne i nie muszę płacić sporo!
Przemysław
Nie stać mnie na własną maszynerię do laserowego cięcia blach, dlatego chcąc nie chcąc zamawiam te usługi u innej firmy - Kolorbud. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ponieważ fachowcy bardzo dokładnie wykonują swoje zadanie, a dostarczane mi elementy nie mają praktycznie wad! Do tego Kolorbud pomaga mi zarówno w mniejszych, jak i większych zamówieniach.
Jakub
Razem z moim bratem zajęliśmy się dekarstwem, jednak nie mieliśmy własnej giętarki, a nie chcieliśmy kupować jakiegoś taniego modelu który zaraz się zepsuje. Z uwagi na opinie znajomych po fachu skorzystaliśmy z oferty Kolorbud. Firma działa zaskakująco szybko i dokładnie, a przy tym obróbki blacharskie są wykonywane z ich materiału, co jest dla nas sporym ułatwieniem. Serdecznie polecam!
Michał
Kilka miesięcy temu postanowiłem odświeżyć posiadane przeze mnie maszyny budowlane, które były zabrudzone i nie prezentowały się dobrze, a zależy mi na wizerunku. Nieocenioną pomocą była współpraca z Kolorbud. Opinie na temat firmy są w pełni prawdziwe - specjaliści szybko dokonali piaskowania moich maszyn, a następnie je pomalowali metodą proszkową, przy czym nie musiałem sporo płacić, polecam :)
Jarosław
Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7
Telefon

508 387 873

724 077 002

880 430 733 - piaskowanie, piaskarki