Malowanie proszkowe felg Kielce

Felgi samochodowe po wielu latach intensywnej eksploatacji pojazdu tracą swój pierwotny blask. Dzieje się to zwłaszcza w przypadku felg aluminiowych, przede wszystkim jeśli używamy ich zimą, w obecności ogromnych ilości soli drogowej na ulicach. Jednak również ich stalowe odpowiedniki ulegają zużyciu, głównie z powodu pojawiania się różnych odprysków lakieru i zadrapań. Te powodują niemal natychmiastowe pojawienie się korozji. Jeżeli felgi Twojego auta noszą już na sobie duże ślady zużycia, wcale nie musisz kupować nowego kompletu za bardzo duże pieniądze. Możesz skorzystać z malowania proszkowego felg. Kielce są miastem, gdzie działa nasz serwis, który świadczy tego typu usługi w sposób profesjonalny.
Skorzystaj z usługi!

Zalety malowania proszkowego

Odnawianie felg można wykonywać na wiele różnych sposobów. Nasz serwis wykorzystuje w tym celu malowanie proszkowe. Jest to wyjątkowo przyjazna dla środowiska oraz skuteczna technika, która pozwala nanieść grubszą i o wiele bardziej trwałą warstwę lakieru. Dzięki temu maskowane są wszelkie nierówności powierzchni, które mogły powstać na felgach na przykład poprzez kontakt z krawężnikami lub uderzenia kamieni. Jeżeli zależy Ci na tym, by efekt był trwały i zachował się na długie lata, dobrze jest zdecydować się właśnie na malowanie proszkowe felg aluminiowych. Kielce to jedno z miast, gdzie świadczymy tego typu usługę. Dzięki wykorzystaniu metody elektrostatycznej lakier bardzo mocno przywiera do malowanej powierzchni, można także zastosować warstwę o grubości do 100-120 mikrometrów. Sprawia to, że powłoka jest twardsza, a więc bardziej odporna na pojawianie się nowych uszkodzeń.

Korzyści finansowe

Jeżeli Twój samochód posiada jeszcze fabryczne, oryginalne felgi, zakup nowego kompletu może być wyjątkowo drogi. W przypadku starszych aut, zwłaszcza klasycznych, nowe felgi mogą być całkowicie nieosiągalne na rynku. Na portalach aukcyjnych w sieci znajdziesz jedynie felgi używane, które nierzadko są w jeszcze gorszym stanie niż te, które posiadasz. Dlatego też o wiele bardziej opłacalną opcją, a czasami jedyną możliwą, jest właśnie malowanie proszkowe felg stalowych. W Kielcach, gdzie znajduje się nasz warsztat, możesz liczyć na profesjonalną usługę tego typu. Koszty tego typu operacji są o wiele niższe, niż zakup zupełnie nowego kompletu. Natomiast jeżeli nie ma już takiej możliwości, to tylko odnawiając posiadane felgi, można osiągnąć cel. Nie jest więc niczym dziwnym, że na skorzystanie z malowania proszkowego felg w Kielcach decyduje się obecnie coraz więcej osób. Opinie, które można znaleźć w sieci, jasno pokazują, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań.
Kontakt
Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7
Telefon

508 387 873

724 077 002

880 430 733 - piaskowanie, piaskarki